Якість

Стандарти якості

Гарантія якості продукції – фундамент виробництва компанії «ТЕРРА ФУД». Відповідальність за якість продукції в компанії несе кожен співробітник. Ми здійснюємо суворий контроль якості на кожному етапі виготовлення продукції – від ферми, де ми беремо молоко, до полиці магазину, куди привозимо наші продукти. Саме тому споживачі, купуючи нашу продукцію, можуть бути впевнені – ЯКІСТЬ ГАРАНТОВАНО.

Дізнайтеся, як ми дбаємо про якість на всіх етапах виробництва.

«ТЕРРА ФУД» пишається своєю репутацією виробника якісних молочних продуктів. На підтвердження цього на наших заводах здійснюють щоденний багаторівневий контроль якості протягом всього ланцюжка виробництва.

Ми проводимо сертифікацію наших заводів на відповідність до міжнародних систем менеджменту якості ISO 9001, управління безпекою харчових продуктів ISO 22000.

На кожному виробничому підприємстві компанії функціонують сучасно обладнені лабораторії, що здійснюють контроль технологічного процесу виготовлення продукції, проводячи відбір проб для досліджень сотні разів на день.

Контроль виробництва продукції та дотримання стандартів також здійснює автоматичне обладнання. Система не допускає випуску неякісного продукту за допомогою автоматизованого контролю більш ніж десяти показників.

Автоматична система контролю дозволяє стежити за кожним виробничим етапом. За необхідності можна відстежити тип вхідної сировини, час кожної технологічної операції, температурні режими виробництва, вид доданих інгредієнтів та інші важливі характеристики кожної партії продукції.

Говорячи про забезпечення контролю якості, ми розуміємо важливу роль у цьому процесі персоналу компанії, тому відповідально ставимося до підбору кадрів, регулярно проводимо навчання і перевірку компетентності наших працівників.