Якість

Стандарти якості

Гарантія якості продукції – фундамент виробництва компанії «ТЕРРА ФУД». Відповідальність за якість продукції в компанії несе кожен співробітник. Ми здійснюємо суворий контроль якості на кожному етапі виготовлення продукції – від ферми, де ми беремо молоко, до полиці магазину, куди привозимо наші продукти. Саме тому споживачі, купуючи нашу продукцію, можуть бути впевнені – ЯКІСТЬ ГАРАНТОВАНО.

Дізнайтеся, як ми дбаємо про якість на всіх етапах виробництва.

Перш ніж надійти на виробництво, молоко та інша сировина проходить вхідний контроль у лабораторії, сучасне обладнання якої дозволяє проводити експрес-діагностику якості вхідної сировини. Лабораторія проводить тести з усіх параметрів ДСТУ, включаючи перевірку молока на кислотність, наявність антибіотиків, наявність фальсифікату, і дає відповідь про допуск сировини на виробництво. Дані про кожну партію сировини, що надійшла, заносяться в комп'ютер, і після обстеження тільки ту сировину, яка відповідає вимогам ДСТУ, направляють на виробництво.

Перевірка якості ще на етапі надходження сировини покладена в основу роботи всіх підприємств компанії. Вона є важливим та ефективним інструментом системи контролю на рівні з контролем якості на стадії готової продукції.