Медіа

Новини

Група компаній ТЕРРА ФУД на Gulfood 2019
Група компаній ТЕРРА ФУД на Gulfood 2019
13 березня 2019
Вже вшосте ГК ТЕРРА ФУД взяла участь у одній з наймасштабніших міжнародних виставок харчових продуктів – Gulfood. Представники компаній «Фуд Девелопмент»,
«Slava Sut» та «Premier Food» об’єдналися для спільного представлення продукції групи TERRA FOOD міжнародному споживачеві.

Відкрий Тульчинку – відкрий Власну справу!
Відкрий Тульчинку – відкрий Власну справу!
26 листопада 2018
250 000 грн. і здійснити свою мрію. Не втрачай свій шанс. Бери участь в акції від ТМ Тульчинка та позмагайся за головний приз!
SIAL 2018: нові тренди, інноваційні рішення та  зустрічі з професіоналами.
SIAL 2018: нові тренди, інноваційні рішення та зустрічі з професіоналами.
13 листопада 2018
Делегація співробітників Департаменту з експорту TERRA FOOD Group of companies повернулася з Парижу, де представляла компанію на міжнародній виставці харчової промисловості – SIAL 2018.
Традиційно для компанії ТЕРРА ФУД на виставці були представлені як відомі українському споживачеві і улюблені в країнах Кавказу бренди ТМ Ферма та ТМ Тульчинка,  так і популярні бренди країн Близького Сходу та Північної Африки - ТМ Gold Valley, TM 100Cows та ТМ ChocoNutto. 
Зливок золота від ТМ Тульчинка вручено!
Зливок золота від ТМ Тульчинка вручено!
09 липня 2018
9 липня в офісі компанії «ТЕРРА «ФУД» відбулось урочисте вручення головного призу Акції «Скарби Тульчинки». Зливок золота отримав мешканець міста Каховка – Олег Володимирович Коханов.
Вітаємо переможця акції «Скарби Тульчинки»
Вітаємо переможця акції «Скарби Тульчинки»
04 липня 2018
2 липня о 12:30 на каналі YouTube у прямому ефірі відбулося вручення головного призу – золотого зливку в акції «Скарби Тульчинки».

Трансляцію розіграшу можна побачити на...
Сир&Стік – молочний снек від ТМ Ферма
Сир&Стік – молочний снек від ТМ Ферма
23 червня 2018
Новинка «Сир&Стік» – це плавлений сир з хлібними паличками гріссіні. Смачний, поживний та корисний снек для молоді, яким зручно смакувати находу.

Тінейджери, студенти, молоді та динамічні хлопці та дівчата ведуть активний спосіб життя, тому постійно потребують енергію. До того ж, молодь намагається дотримуватись здорового способу життя та зменшує споживання солодощів. Саме для них «Сир&Стік» - це прекрасний несолодкий сирно-хрусткий снек, що містить білок та кальцій.
ТМ Біла лінія – учасник 26-го «Пробігу під каштанами»
ТМ Біла лінія – учасник 26-го «Пробігу під каштанами»
25 травня 2018
З метою популяризації здорового способу життя та корисного харчування ТМ Біла лінія цьогоріч бере участь у 26-му заході «Пробіг під каштанами». Крім того, можливість долучитися до вирішення проблеми здоров'я дітей, надихає колектив співробітників компанії до забігу, бо навіть маленька лепта у велику справу може врятувати життя.
BIFIDUS – МАМАленька підзарядка
BIFIDUS – МАМАленька підзарядка
15 травня 2018
В минулому році ТМ Біла лінія випустила лінійку унікальних продуктів BIFIDUS, де пробіотики, пребіотики та вітамін D3 поєднані з йогуртом у смачний та корисний коктейль. Комбінація трьох важливих компонентів для здорового харчування та нові освіжаючі смаки йогурту у зручному форматі 250 г втамують не тільки голод, а і спрагу. Це революційний функціональний продукт, який немає жодних аналогів в Україні!
Якість продукції ТМ «Біла лінія» перевірено у Європі
Якість продукції ТМ «Біла лінія» перевірено у Європі
01 травня 2018
На початку 2018 року виробник продукції ТМ «Біла лінія» отримав результати перевірки всього асортименту продукції від міжнародної мережі лабораторій «Eurofins». Європейська експертиза підтвердила відповідність показників якості всіх молочних продуктів ТМ «Біла лінія» згідно програми моніторингу.
Продукція  «ТЕРРА ФУД»  на виставці Gulfood у Дубаї
Продукція «ТЕРРА ФУД» на виставці Gulfood у Дубаї
04 квітня 2018
У лютому 2018 року компанія «ТЕРРА ФУД» вже вп'яте взяла участь у міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв Gulfood у м. Дубай. В цьому році представлений асортимент нашої продукції був сфокусований на плавленому сирі та правленому сирному продукті, закусках, спредах, топленому та натуральному маслі, розсільному сирі тощо. Оскільки виставка націлена на країни Перської затоки, то нашою продукцією цікавились представники ОАЕ, Саудівської Аравії, Іраку, Кувейту, а також Лівії, Пакистану та ін.