Новини
Всі публікаціі

Якість ТМ «Ферма» та «Біла лінія» підтверджено незалежною експертизою 1+1

14 вересня 2016
Якість ТМ «Ферма» та «Біла лінія» підтверджено незалежною експертизою 1+1 Молочна продукція ТМ «Ферма» та «Біла лінія» успішно пройшла незалежну перевірку в телепроекті «Життя без обману» телеканалу 1+1. Журналісти провели власне розслідування та з'ясували, продукцію яких торгових марок вершкового масла, молока та йогуртів дійсно можна купувати собі та своїм рідним.

Акредитована лабораторія ДП «Укрметртестстандарт», за запитом телеканалу, протестувала молочну продукцію популярних торгових марок. Йогурти перевірили на відповідність кількості живих кисломолочних бактерій, вершкове масло на відсутність немолочних жирів, а питне молоко на відповідність нормам жирності, білка, щільності та найважливіше ― відсутність фосфатів і антибіотиків.

Йогурти ТМ «Біла лінія», масло та молоко ТМ «Ферма», які були відібрані самостійно журналістами, показали відповідність стандартам якості та безпеки молочної продукції. Сюжет, що вийшов 13.09.2016 на телеканалі 1+1, з журналістським розслідуванням Олексія Душки, ведучого телепроекту «Життя без обману», в черговий раз підтвердив якість і безпеку молочної продукції ТМ «Ферма» та «Біла лінія».