Новини
Всі публікаціі

Правильний сир ТМ «Вапнярка» потрапив до Книги рекордів України! (ФОТОЗВІТ)

22 жовтня 2013
Правильний сир ТМ «Вапнярка» потрапив до Книги рекордів України! (ФОТОЗВІТ) Цими вихідними на території Експоцентру України (ВДНГ, Київ) пройшло Перше національне свято сиру, організоване за ініціативи Асоціації виробників молока. ТМ «Вапнярка» взяла активну участь у святкуваннях та встановила новий рекорд України – з нашого правильного «Російського» сиру виготовили найдовшу сирну паличку!

20 жовтня 2013 року під час святкування Першого національного свята сиру відбулось встановлення кулінарного рекорду – виготовлення найдовшої сирної палички в Україні з правильного «Російського» сиру ТМ «Вапнярка». Нарізані бруски сиру умілі кулінари з’єднали в цільну паличку, після чого її послідовно занурили у фірмовий «кляр» та у чан з фритюром. Небачену досі в нашій країні її довжину – цілих 2,5 метри! – зафіксували представники Книги рекордів України. А через лічені секунди апетитне частування під особливим соусом… зникло зі стола!

Офіційний диплом від Книги рекордів України зі сцени отримала Наталія Ткачик, директор департаменту управління якістю компанії «ІНТЕР ФУД». «Сир ТМ «Вапнярка» ми виготовляємо з натурального молока за класичними рецептурами. Майстерність наших сироварів та їх щира любов до своєї справи принесли нам визнання споживачів по всій Україні. Сьогоднішнє досягнення стало ще одним доказом високої якості та неперевершеного смаку нашого «Російського» сиру. Готуйте з нами та встановлюйте власні кулінарні рекорди!», – побажала пані Наталія всім присутнім.