Новини
Всі публікаціі

Найдовша в Україні сирна паличка від ТМ «Вапнярка»!

18 жовтня 2013
Найдовша в Україні сирна паличка від ТМ «Вапнярка»! 20 жовтня правильний «Російський» сир ТМ «Вапнярка» встановить новий рекорд України. Саме з нього вправні кулінари приготують найдовшу сирну паличку в країні! Ця знакова подія стане кульмінацією Першого Національного свята сиру, організованого з ініціативи Асоціації виробників молока України.
 
Як повідомляють організатори свята, сирна паличка-«рекордсменка» буде 2 метри в довжину. Для її виготовлення офіційний спонсор свята ТМ «Вапнярка» надасть 16 кг правильного «Російського» сиру від компанії «ІНТЕР ФУД» – одного з провідних вітчизняних виробників сиру і масла, що входить до Групи компаній «ТЕРРА ФУД».

Вмілі кулінари за безпосередньої участі відвідувачів з'єднають нарізані бруски сиру в цільну паличку. Потім її занурять у фірмовий «кляр» з додаванням чорного пива і занурять в чан з фритюром. Як тільки паличка буде готова, рекорд зафіксують представники Книги рекордів України. Потім апетитне частування з особливим соусом зможуть покуштувати всі бажаючі.

Також протягом двох днів свята за підтримки ТМ «Вапнярка» в режимі «нон-стоп» проводитимуться захоплюючі сирні перегони. Їх ідею підказала більш ніж 200-річна традиція забігу за головкою Глостерширського сиру в Англії. Найшвидший і найспритніший учасник кожного етапу, що перший прийде до фінішу, отримає приз від ТМ « Вапнярка » – упаковку фасованого «Російського» сиру.

«Наша компанія є одним з лідерів сирного ринку України. Тому ми з радістю підтримали ідею організаторів Першого національного свята сиру популяризувати культуру споживання цього продукту, незамінного на сімейному столі українців. ТМ «Вапнярка» вже багато років заслужено вважається еталоном якості та смаку правильного «Російського» сиру – найпопулярнішого в нашій країні. Цей сир ми виробляємо в Вінницької області виключно з натурального молока за класичними рецептурами. Цього року ми суттєво розширили асортимент бренду і порадували споживачів цілою серією сирних новинок в зручній упаковці. Серед них натуральні фасовані сири, справжні плавлені сирки, а також ковбасні сири, підкопчені на гілочках вільхи та черешні», - каже Маріанна Глотова, директор з маркетингу та продажів Групи компаній «ТЕРРА ФУД».

Ознайомитися з усім розмаїттям справжніх сирів ТМ «Вапнярка» та придбати частування до сімейного столу відвідувачі Свята сиру зможуть 19-20 жовтня в Національному експоцентрі України (ВДНГ) у Києві під час дегустацій в фірмових павільйонах. Також у святковій програмі – море розваг для всієї родини, майстер-класи, конкурси та розіграші цінних призів, а також видовищний концерт зірок української естради.