Новини
Всі публікаціі

Фруктові йогурти 250 г від ТМ «Ферма» - натурально, смачно, зручно!

22 червня 2017
Фруктові йогурти 250 г від ТМ «Ферма» - натурально, смачно, зручно!

В травні «ТЕРРА ФУД», лідер молочного ринку України, запропонував споживачам смачні якісні йогурти ТМ Ферма у новому форматі.

Ринок питних йогуртів із фруктовими наповнювачами насичений асортиментом різних виробників. Але ТМ «Ферма» пропонує якісні йогурти у зручній упаковці з кращого фермерського молока із шматочками справжніх фруктів, що допоможуть протягом активного дня смачно та корисно перекусити.

Переваги йогуртів ТМ «Ферма» із персиком та полуницею важко переоцінити. Це 100% натуральний продукт, бо складається тільки із фермерського молока від кращих сільськогосподарських підприємств та справжніх подрібнених фруктів. Більше того, живі молочнокислі бактерій у кількості не менше 10 000 000 КУО/г сприяють покращенню травлення.  А вдалий мікс йогурту та фруктів дарує ніжний і збалансований смак та надзвичайне задоволення. Завдяки зручній  пляшечці об’ємом 250г йогурт ТМ Ферма є незамінним варіантом для перекусу вдома чи на вулиці.

«Українці активно перейняли європейський тренд – харчування на ходу. Бо економія часу та грошей турбує кожного із нас  незалежно від країни проживання. Для швидкого та корисного перекусу існує не так багато продуктів в Україні. Отже, йогуртові напої стали тут частиною повсякденного життя. Ми пропонуємо фруктові йогурти ТМ «Ферма» невеликого об’єму саме для здорового харчування впродовж дня», - коментує новинку Генеральний директор компанії «ТЕРРА ФУД» Фортунато Гуадалупі.

Йогурти ТМ «Ферма» виробляються на сучасному молочному підприємстві ― «Молочна компанія «Мілк Лайн». На виробництві впроваджена система управління підприємством (ІСУП) на базі міжнародних стандартів ISO 22000:2005 та ISO 9001:2008, яка передбачає здійснення контролю на всіх етапах виробничого процесу ― від молочної ферми до полиці магазину, що гарантує якість та безпеку молочних продуктів.