Новини

Новини

BIFIDUS – МАМАленька підзарядка
BIFIDUS – МАМАленька підзарядка
15 травня 2018
В минулому році ТМ Біла лінія випустила лінійку унікальних продуктів BIFIDUS, де пробіотики, пребіотики та вітамін D3 поєднані з йогуртом у смачний та корисний коктейль. Комбінація трьох важливих компонентів для здорового харчування та нові освіжаючі смаки йогурту у зручному форматі 250 г втамують не тільки голод, а і спрагу. Це революційний функціональний продукт, який немає жодних аналогів в Україні!
Якість продукції ТМ «Біла лінія» перевірено у Європі
Якість продукції ТМ «Біла лінія» перевірено у Європі
01 травня 2018
На початку 2018 року виробник продукції ТМ «Біла лінія» отримав результати перевірки всього асортименту продукції від міжнародної мережі лабораторій «Eurofins». Європейська експертиза підтвердила відповідність показників якості всіх молочних продуктів ТМ «Біла лінія» згідно програми моніторингу.
Продукція  «ТЕРРА ФУД»  на виставці Gulfood у Дубаї
Продукція «ТЕРРА ФУД» на виставці Gulfood у Дубаї
04 квітня 2018
У лютому 2018 року компанія «ТЕРРА ФУД» вже вп'яте взяла участь у міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв Gulfood у м. Дубай. В цьому році представлений асортимент нашої продукції був сфокусований на плавленому сирі та правленому сирному продукті, закусках, спредах, топленому та натуральному маслі, розсільному сирі тощо. Оскільки виставка націлена на країни Перської затоки, то нашою продукцією цікавились представники ОАЕ, Саудівської Аравії, Іраку, Кувейту, а також Лівії, Пакистану та ін.
З радістю інформуємо Вас, що довгоочікувані вантажі продукції «ТЕРРА ФУД» на експорт до Нігерії вже дісталися нового континенту.
З радістю інформуємо Вас, що довгоочікувані вантажі продукції «ТЕРРА ФУД» на експорт до Нігерії вже дісталися нового континенту.
04 квітня 2018
Контракт із новими партнерами було підписано ще у листопаді 2015 року, після чого розпочалася тривала процедура сертифікації NAFDAC (Національна Агенція Федеративної Республіки Нігерія). В рамках сертифікації виробничі майданчики компанії відвідали інспектори вищеназваної агенції по управлінню та контролю за продуктами харчування та ліками. Тоді представники NAFDAC ознайомилися з технологіями виробництва різних видів продукції, взяли участь у дегустаціях та були приємно вражені високою якістю та смаковими характеристиками продукції «ТЕРРА ФУД». Також інспектори відзначили високий рівень гігієни та підготовки спеціалістів.
90 років традиціям якості Тульчинського маслосирзаводу
90 років традиціям якості Тульчинського маслосирзаводу
02 квітня 2018
10 квітня Тульчинський маслосирзавод святкує визначний ювілей - 90-річчя від дня заснування підприємства. За цей час Тульчинський маслосирзавод (ТМСЗ) став лідером вітчизняного виробництва вершкового масла та рослинно-вершкових сумішей. ТМСЗ виробляє більш ніж 20% усього вершкового масла та рослинно-вершкових сумішей на ринку України, якість яких підтверджена міжнародною сертифікацією. Продукція заводу користується великим попитом не тільки на батьківщині, а і за кордоном, про що свідчить широка географія експорту до 45 країн світу.
Родина помандрує на Мальдіви
Родина помандрує на Мальдіви
11 січня 2018

Протягом листопада та грудня тривала Акція «Мальдіви чекають» від ТМ ФЕРМА. Учасникам пропонувалось купувати плавлені сири «Ферма», збирати бали та реєструвати чеки. На переможців чекало безліч грошових призів щотижня, а у фіналі окрім грошової винагороди на щасливчика чекав супер-приз – мандрівка родиною на Мальдіви.

Що потрібно, щоб зробити плавлений сир «ФЕРМА»?
Що потрібно, щоб зробити плавлений сир «ФЕРМА»?
01 грудня 2017
На це питання відповідає новий телевізійний ролик, який вже з'явився в ефірі по всій Україні. З метою просування ТМ «Ферма» у категорії плавлених сирів команда маркетингу ТЕРРА ФУД працювала над створенням теплого емоційного іміджу бренду в сприйнятті споживача. А лейтмотивом нового ролика виступає натуральність продукту та смак.
Кулінарні дива від ТМ Ферма на HoReCaShow у Львові
Кулінарні дива від ТМ Ферма на HoReCaShow у Львові
27 листопада 2017
Компанія ТЕРРА ФУД та ТМ Ферма взяли участь у щорічній виставці HoReCaShow Lviv 2017. На стенді-кухні «Ферма» була сконцентрована увага майже всіх відвідувачів, серед яких молоді кухарі, кулінарні майстри зі стажем, студенти кулінарних учбових закладів, фудблогери та інші. 
Новинка! Біфідококтейль BIFIDUS  від ТМ Біла лінія
Новинка! Біфідококтейль BIFIDUS від ТМ Біла лінія
18 жовтня 2017

TM White Line has released a line of unique BIFIDUS products, where probiotics, prebiotics and vitamin D3 are combined with yogurt in a delicious and healthy cocktail. A combination of three important ingredients for healthy eating and new refreshing yogurt flavors in a comfortable 250g format will cushion both hunger and thirst. This is a revolutionary product that has no analogues in Ukraine!

Сильна команда = кращі бренди!
Сильна команда = кращі бренди!
18 жовтня 2017

30 вересня цього року завершилось всенародне голосування за кращі товари та послуги в рамках «Української народної премії».

Споживачі обрали продукцію «ТЕРРА ФУД» в номінаціях*:

  • Кращий сир Фета - ТМ Premialle
  • Кращі масло та молоко -  ТМ Ферма
  • Кращий спред - ТМ Тульчинка
  • Кращий кефір - ТМ Біла лінія.