Принципи кадрової політики

Ми шукаємо таланти!

На якому б етапі своєї кар'єри ви не знаходилися, в «ТЕРРА ФУД» вас чекають цікаві та захоплюючі завдання, при вирішенні яких ви зможете проявити весь свій досвід, талант і потенціал.

Випускникам профільних ВНЗ ми пропонуємо старт кар'єри на виробничих майданчиках нашої компанії.

Професіонали зможуть знайти застосування своїм навичкам і вмінням як на виробництві, так і в офісі, комерційному департаменті або в ряді інших підрозділів: матеріально-технічного забезпечення, управління персоналом, фінансів, інформаційних систем, експортних продажів, маркетингу та інших.
Керівників вищої ланки очікує інтенсивна робота з побудови та розвитку професійного колективу справжніх однодумців, безумовно відданих своїй справі та налаштованих на досягнення цілей компанії.

Відбір майбутніх співробітників ми проводимо в декілька етапів, під час яких заохочуємо максимально відкритим, чесним і прозорим діалогом.

Якщо у вашому місті на даний момент немає відкритих вакансій, ви можете відправити своє резюме для внесення в нашу базу даних. Для цього скористайтеся формою, наведеною далі на цій сторінці. Співробітники департаменту управління персоналом зв'яжуться з вами, коли у вашому місті відкриється вакансія, що відповідає вашому досвіду.

Ім'я, Прізвище
Телефон
Email
Місто
Файл резюме
CAPTCHA
Введіть символи з картинки
Супровідний лист