Робота у нас

Структура компанії

Ви можете розпочати або продовжити свою кар'єру в одному з підрозділів нашої компанії:

Департамент заготовки основної сировини
Молоко – основна сировина для наших підприємств. Щоб забезпечити його стабільні поставки, компанія співпрацює з кращими фермерськими господарствами України. Співробітники, які працюють на заводах і пунктах прийому молока – відповідають за постачання сировини на заводи, кожен день спілкуються з постачальниками молока та знають про нього все! Саме їхня сумлінна праця закладає основу майбутнього якості продукції «ТЕРРА ФУД».

Виробництво
Виробництво – це серце нашого бізнесу. На заводах «ТЕРРА ФУД» працює велика команда кращих фахівців, які забезпечують щоденну життєдіяльність підприємства. Приймання молока, перевірка його якості в лабораторіях, робота в цехах або відвантаження готової продукції зі складу – на кожному етапі виробництва співробітники «ТЕРРА ФУД» вкладають весь свій досвід і турботу в створення якісних молочних продуктів.

Підтримка
Як і будь-який складний організм, виробництво «ТЕРРА ФУД» потребує надійної підтримки. Її надає департамент матеріально-технічного забезпечення, який забезпечує заводи упаковкою та іншими необхідними матеріалами, а департамент управління якістю пильно стежить за дотриманням вимог міжнародних і національних стандартів. Гарантія якості продукції – ключовий пріоритет роботи компанії «ТЕРРА ФУД».
Відповідальність за якість продукції в компанії несе кожен співробітник. Ми здійснюємо суворий контроль якості на кожному етапі виробництва – від ферми, де ми беремо молоко, до полиці магазину, куди привозимо наші продукти.

Якість та безпека молочної продукції, яка випускається на заводах «ТЕРРА ФУД», відповідає всім українським і ключовим міжнародним вимогам і правилам завдяки інтегрованій системі управління якістю та безпечністю харчових продуктів на основі стандартів ISO 9001: 2009 «Система управління якістю. Вимоги» та ISO 22000: 2007 «Система управління безпекою харчових продуктів. Вимоги для будь-яких організацій в ланцюзі поставок». Управління підприємствами здійснюється відповідно до системи HACCP. Якість та безпека продукції «ТЕРРА ФУД» підтверджена міжнародною сертифікацією Халяль (HALAL), що дозволяє мусульманам у всьому світі без побоювань споживати продукцію нашої компанії.

Комерційний департамент
Продажі продукції «ТЕРРА ФУД» у всіх населених пунктах, де проживають наші споживачі, – ключове завдання комерційного департаменту. Менеджери з продажу кожен день відправляються в найвіддаленіші куточки України, щоб якомога більше споживачів змогли придбати наші продукти до сімейного столу. Співробітники комерційного департаменту знають всі переваги нашої продукції, майстерність ведення переговорів і розуміння ринку – запорука постійно зростаючих обсягів продажів «ТЕРРА ФУД».

Департамент міжнародних продажів
Експорт нашої продукції – один із пріоритетних напрямків роботи компанії. Завдяки багатим традиціям виробництва, а також передовими європейськими технологіями, продукція «ТЕРРА ФУД» відповідає всім ключовим світовим стандартам якості й користується великим попитом за межами України. Вихід на нові ринки і збільшення обсягів продажів на існуючих – основні завдання співробітників департаменту міжнародних продажів.

Фінансовий департамент
Сильна команда бухгалтерів, економістів, аудиторів та аналітиків виступає гарантом того, що фінансові процеси «ТЕРРА ФУД» відбуваються максимально ефективно. Фінансисти «ТЕРРА ФУД» тісно співпрацюють з усіма департаментами, забезпечуючи підтримку основних бізнес-процесів.

Департамент маркетингу
Маркетинг світового рівня, сильні бренди та провідні позиції на ринку в ряді категорій – це те, чим по праву пишається компанія «ТЕРРА ФУД». Ми вкладаємо всі свої знання, досвід і творчість, щоб завоювати любов і довіру наших споживачів. Стратегічне планування розвитку категорій і брендів, дослідження переваг споживачів, розробка рекламних кампаній, розробка і виведення на ринок нових продуктів, просування брендів у всіх каналах комунікації – все, що роблять наші маркетологи, спрямоване на підтримку продажів і популяризацію продукції «ТЕРРА ФУД» в усьому світі.

Департамент по роботі з персоналом
Співробітники департаменту по роботі з персоналом відповідають за формування та впровадження кадрової політики «ТЕРРА ФУД». Здійснюють весь комплекс заходів із управління персоналом від підбору кандидатів і прийому на роботу в «ТЕРРА ФУД» до розвитку кар'єри та створення мотиваційних програм. Професіоналізм співробітників департаменту по роботі з персоналом забезпечує високі позиції «ТЕРРА ФУД» у рейтингу найкращих роботодавців України.

Юридичний департамент
Юристи забезпечують правовий супровід компанії на всіх етапах діяльності. У нашому юридичному департаменті працюють кращі фахівці у галузі адміністративного та господарського права. Завдяки їх досвіду та активній залученості в усі основні виробничі та адміністративні процеси наші підприємства і офіси працюють з повним дотриманням норм українського законодавства.

Департамент корпоративних фінансів
Сформована команда  менеджерів зі зв'язків з інвесторами відповідає за розвиток та сучасні комунікації нашого бізнесу. Переговори з інвесторами та пошук нових джерел фінансування знаходяться у сфері відповідальності співробітників департаменту, які закладають фундамент майбутнього зростання бізнесу «ТЕРРА ФУД».

Департамент інформаційних систем
Роботу та постійне вдосконалення корпоративної інформаційної системи, автоматизацію бізнес-процесів, технічний супровід та підтримку користувачів на виробництві та в офісах компанії забезпечують фахівці з інформаційних технологій. Їх експертиза дозволяє ефективно вирішувати реальні бізнес-завдання і служить надійною основою для проектів щодо подальшого розвитку компанії «ТЕРРА ФУД».