Про компанію

Про компанію

№1 з виробництва молочної продукції в Україні
№1 з виробництва фасованого вершкового масла в Україні
№1 з виробництва рослинно-вершкових сумішей в Україні
№1 з виробництва та продажу плавлених сирів в Україні

«ТЕРРА ФУД» – молочна компанія, що динамічно розвивається та є лідером ринку вершкового масла, рослинно-вершкових сумішей і сиру в Україні. «ТЕРРА ФУД» об’єднує молочні активи Групи «ТЕРРА ФУД» – одного з найбільших українських вертикально інтегрованих холдингів, що розвиває бізнес у трьох галузях (молочна, м'ясна, агро) з виробничими майданчиками в Україні.

Сьогодні «ТЕРРА ФУД» – №1 з виробництва молочної продукції в Україні. Абсолютний лідер у виробництві та продажу фасованого вершкового масла, лідер у виробництві рослинно-вершкових сумішей та лідер з виробництва та продажу плавлених сирів в Україні.

Компанія є сильним гравцем міжнародного ринку, адже наша продукція експортується більш ніж до 40 країн світу.

Виробничі потужності «ТЕРРА ФУД» включають 19 заводів. 

Підприємства компанії «ТЕРРА ФУД» сертифіковані на відповідність міжнародним стандартам менеджменту якості ISO 9001, менеджменту в галузі безпеки харчової продукції ISO 22000 та екологічного менеджменту ISO 14001.

Загальні виробничі потужності «ТЕРРА ФУД» складають:

  • переробка молока – 553 000 тонн на рік;
  • виробництво вершкового масла і рослинно-вершкових сумішей – 113 600 тонн на рік;
  • виробництво сиру – 54 000 тонн на рік;
  • виробництво продукції з незбираного молока – 80 000 тонн на рік;
  • виробництво м’якого сиру – 2 900 тонн на рік.

До основних брендів компанії належать: «Тульчинка», «Ферма», Premialle, «Біла лінія». 

Високу якість продукції «ТЕРРА ФУД» підтверджують більше ніж 30 відзнак національних та міжнародних конкурсів і дегустацій, серед яких: «Вибір року» (2011) та «Бренд року» (2009), Премія СНД за досягнення у сфері якості (2009), диплом лауреата всеукраїнської акції «Лідер товарів і послуг України» (2007) та диплом «Еталон якості» іміджевої програми «Суспільне визнання» (2006).

Дізнайтесь, як «ТЕРРА ФУД» контролює якість своєї продукції Гарантія якості продукції - фундамент виробництва компанії «ТЕРРА ФУД». Відповідальність за якість продукції несе кожен співробітник компанії на кожному етапі виробництва. Дізнатися більше...
Наші бренди Асортимент компанії «ТЕРРА ФУД» налічує сотні продуктів, наші бренди знайомі мільйонам споживачів в Україні та за її межами. Познайомтеся з нашими брендами ближче. Дізнатися більше...